м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Будівельна стрічка BUTYL TAPE

Переваги:

  • має високу силу склеювання
  • УФ-стабільна
  • водонепроникна

BUTYL TAPE – це двостороння стрічка для склеювання та ущільнення пароізоляційних покрівельних плівок, покрівельних мембран, ізоляційних ( фундаментних ) плівок та інших будівельних виробів, виготовлених на базі штучних матеріалів. Виготовлена на базі бутилу, без розчинників, з розділовим шаром із силіконового паперу. Екологічний продукт.

Знаходить своє застосування для з’єднання і ущільнення покрівельних мембран і плівок, ізоляційних ( фундаментних ) плівок, пароізоляційних, будівельних плівок. Відмінно з’єднує будь-якого виду плівки та ізоляції з іншими штучними матеріалами, бетоном, цеглою, металевими елементами. Охоче використовується при обробці димовідводів та інших елементів, які виступають над схилом даху. При застосуванні ізоляційних (фундаментних) плівок є відмінним матеріалом, що з’єднує та ущільнює смуги плівки на напусках, поліпшуючи їхню герметичність до підґрунтових вод. Слід стежити за тим, щоб поверхні, що склеюються, були очищені від пилу, жиру та інших забруднень. При виникненні сумнівів щодо якості основи, до якої має бути приклеєна стрічка, слід провести пробне склеювання. Стрічка BUTYL TAPE зносостійка, погодостійка, стійка до перепадів температури і УФ-стабільна.

Висока якість виробу BUTYL TAPE гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку.

Технічні характеристики
температура склеювання від 0°C
розмір рулона 15 mm x 25 mb
картон 12 рулонів