м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Виконда Классик

Монтажна глибина — 60 мм і товщина зовнішніх стінок, яка відповідає ДСТУ Б В.2.7-130: 2007 по класу B — забезпечують надійні теплоізоляційні показники профільної системи Віконда КЛАСИК.

Водонепроникність, оптимальне ущільнення, високу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації забезпечує двокомпонентний ущільнювач TPV сірого кольору.

Для підвищення шумо- і теплоізоляції є можливість установки склопакета розміром 24 або 32 мм. У профільній системі не тільки правильно сконструйована система відведення конденсату, а й відводу води. Розробники пропонують гладкий фальц в рамі, імпості і стулці з похилою частиною в 20 для кращого відведення води і легкого очищення. Крім цього окантовка фальца для установки штапика або відповідної планки фурнітури виконує також роль перешкоди для води у відкидному режимі роботи стулки.

Швидкий і легкий монтаж штапика в раму з надійною фіксацією гарантує особлива конфігурація ніжки штапика. Поліпшити статику конструкції можна за рахунок використання замкнутого армуючого профілю в рамі і імпості.

До цієї профільної системі передбачена доволі широка гама додаткових профілів: сполучних і розширювальних. Універсальна система кріплення, яка задовольняє всі вимоги споживача, забезпечує легкість і герметичність з’єднання рами з цими допоміжними профілями.

Повний сервіс: від виміру до монтажу

Виїзд замірника
Розрахунок замовлення
Аванс і доставка
Монтаж

Виїзд замірника

Розрахунок замовлення

Аванс і доставка

Монтаж

Отримати консультацію або зробити замовлення Ви можете за телефонами:

+38 (095) 888-12-84

+38 (096) 888-12-84

Або заповнивши форму:
*Ми не передаємо ваші дані третім особам

або через месенджери:
Viber WhatsApp Telegram