Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг Fasiding

Панелі FaSiding — це сучасне рішення, яке допоможе швидко і недорого надати будівлі оновлений та гарний вигляд. Оздоблення будинку сайдингом дозволить приховати нерівності і зіпсовані фрагменти будь-яких стін, як старої, так і нової споруди. Більш того, фасадний сайдинг допоможе поліпшити теплові характеристики стіновий конструкції.
Адже його застосовують в якості зовнішнього шару в «сухий» технології зовнішнього утеплення. В цьому випадку сайдинг не просто прикрашає стіни, але і є захисним екраном для теплоізоляційного матеріалу. Панелі FaSiding надійно захищають утеплювач від активного впливу сонячного випромінювання, вітрового навантаження, рясних опадів.

Вініловий сайдинг Alta Profil

Компанія «Альта — Профіль Україна» – перший вітчизняний виробник якісного сайдингу. Свою діяльність вони розпочали 10 років тому і з тих пір з компанії — експортера фасадних матеріалів перетворились на повнофункціональне виробництво з широкою дилерською мережею по всій Україні.

Вініловий сайдинг VOX SYSTEM MAX-3

SYSTEM МАХ-3 — це високотехнологічна фасадна система — фасадні панелі нового покоління виробництва компанії VOX (Польща). Унікальність системи полягає в тому, що її можна застосовувати навіть в екстремальних умовах зовнішнього середовища. Цього вдалося досягти завдяки використанню інноваційної технології потрійний екструзії МАХ-3.