Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber

Імітація бруса (фальш брус) сосна 120×16х4000мм (шт)

245,70 грн

м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Код товару: 00018 Категорія: ,

Імітація бруса (фальш брус) сосна 120×16х4000мм

Імітація бруса нагадує про затишний сільському будиночку і при цьому відповідає всім стандартам, використовуваним при зведенні будинків з дерева. Імітацію бруса можна використовувати не тільки для побудови, а й для обробки звичайних будинків з цегли або блоків. Імітація бруса дозволяє зберігати навколишнє природу, тому що
для побудови красивого дерев’яного будинку не потрібно більше рубати хвойні ліси.

Імітація бруса являє собою стругані хвойні дошки, складені в одну панель, які піддаються певній обробці. Так як шви стикування не видно при горизонтального укладання панелей імітації бруса,
з боку вся конструкція здається викладена з цілісних брусів – це дуже естетично і практично, а головне, екологічно нешкідливо!

Монтаж такого бруса проводитися за допомогою присутньої на ньому пазо-гребньовій системі, завдяки якій монтаж відбувається без труднощів, а конструкція не має зазорів.
Імітація бруса сильно схожа на натуральний брус, але на відміну від нього набагато дешевше. Ви можете заощадити, не зіпсувавши зовнішній вигляд свого будинку. Імітація бруса довговічніше натурального бруса, вона не розтікається, що не синіє, так як пройшла теплову обробку.


Для пошуку: имитация бруса, фальш брус, фальш-брус купить Вознесенск

Додаткова інформація

Довжина

Ширина

Товщина

Тип

Матеріал