м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30

Євроштаxетник

budservis_logo
pdf_icon64

від 29,50 грн./п.м.

stalex_logo
pdf_icon64

від 27,68 грн./п.м.

Завантажити: прайс-лист Сталекс
Ціна: від 27,68 грн./п.м.

Євроштаxетник Прушиньскі

Штакетна планка. Це головний елемент штакетної огорожі. Планки профілюються спеціальним чином на прокатнїй лінії для додання їм необхідних механічних властивостей.

Євроштаxетник Будсервіс

Металевий євроштахетник — це сучасний та практичний матеріал для парканів будь-якого розміру та призначення. Виготовляється на профілюючих лініях зі сталевого оцинкованого листа, що має антикорозійне полімерне покриття, яке відіграє захисну і декоративну функцію. Штахетник може бути виконаний як у кольорі — фарба наноситься як на одну, так і на обидві сторони, також можлива імітація під дерево. Металевий штахетник не потребує спеціальної обробки та догляду і може використовуватися довгий період часу. Цей профіль немає недоліків класичного дерев’яного штахетника, тому справедливо вважається його технологічною та сучасною заміною.

Євроштаxетник Сталекс

Евроштахетник — новий продукт компанії «Сталекс», який використовується для пристрою сучасних огорож. Огорожа з металевого паркану ідеально підходить для огородження дач, приватних будинків, газонів і квітників. Цей продукт є прекрасною альтернативою популярним в нашій в країні огорож з профнастилу і дерева.

Огорожа з металевого паркану, являє собою огорожу, площина якої утворена вузькими профільованими сталевими листами, що імітують оброблену декоративну дошку. Для захисту від несприятливого впливу навколишнього середовища, поверхня металу оцинкована і ламінована кольоровим полімерним покриттям з одного або з двох сторін. Окремі вертикальні елементи встановлюються на деякій відстані один від одного, що робить штакетний паркан з металу напівпрозорим для сонячного світла, дозволяючи висаджувати в його тіні світлолюбні рослини. Це також візуально розширює простір ділянки, не обмежуючи його лінією забору.