📍 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
⏰ Понеділок-Субота 8:30 – 17:00

Металочерепиця

logo prushiskih
pdf_icon64

від 5,99 євро/м2

budservis_logo
pdf_icon64

від 132 грн./м2

stalex_logo
pdf_icon64

від 131,35 грн./м2

Металочерепиця Прушиньскі

Група компаній «Прушиньскі» — це більше двох десятків виробничих підприємств, розташованих у Польщі, Україні, Чехії, Румунії, Угорщини, Німеччини та інших країнах Центральної та Східної Європи з виручкою більше 6 млрд гривень (станом на 2013 рік).

Це найбільша приватна компанія в Європі в галузі виробництва покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистового металу з покриттям. Компанії належить найбільший завод в Європі з виробництва широкого асортименту покрівельних і фасадних матеріалів (переробляє понад 160 тис. тонн металу на рік).

Металочерепиця Будсервіс

ТОВ «Будсервіс-ІФ» — завод покрівельних матеріалів, виробник металочерепиці, металопрофілю та профнастилу, який працює на українському ринку з 2004 року. За цей період завод пройшов значний еволюційний шлях розвитку, продовжує динамічно розвиватись, постійно розширює свою присутність в інших регіонах України. На Івано-Франківщині завод серед лідерів, у Львівській, Київській, Херсонській областях не перший рік успішно працюють офіційні представництва, в ряді інших областей і міст також є надійні представники та партнери заводу. В планах — подальше розширення географії присутності продукції заводу.

Металочерепиця Сталекс

Компанія «Сталекс» була заснована в 1996 році. Основним напрямком діяльності компанії на етапі становлення була оптовий продаж чорного металопрокату найбільших металургійних підприємств України. Грамотний підхід до ведення бізнесу дозволив компанії не тільки завоювати лідируючі позиції на ринку, але і розвинути нові напрямки діяльності. Будучи офіційними дистриб’юторами провідних світових виробників матеріалів для комплектації покрівлі, ми надаємо рішення, які задовольняють побажання і можливості кожного клієнта.

Театр починається з вішалки, а будинок — з даху. Металочерепиця ціна дуже низька. З давніх-давен люди прагнуть облаштувати надійну покрівлю над головою, а в сучасному світі ще й гарну, і щоб служила довго, захищала будинок в літню спеку і зимові холоди. Якщо вірити духовним традиціям сходу, то з теорії Фен-Шуй, будинок — це жива істота: вікна це очі, вхідні двері — це рот, а дах будинку — голова, тому вона повинна бути найбільш гармонійною, правильної форми і виготовленої з якісних матеріалів .

Хороший будинок неможливий без хорошого даху. Дах з металочерепиці — відмінне рішення для покрівлі будинку або дачної ділянки. Металочерепиця — універсальний покрівельний матеріал з оцинкованої сталі з двостороннім захисно-декоративним полімерним покриттям, порівняно недавно, що вийшов у виробництво (1960р.), але вже встиг завоювати лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів, завдяки поєднанню високої якості, надійності і доступної ціни.

Дах з металочерепиці має дуже привабливий вигляд, виглядає акуратно і ошатно. Ну, а якщо говорити про монтаж, то встановлюється вона набагато швидше, ніж інші покрівельні матеріали, що значно допомагає скоротити витрати часу і звичайно ж сили. Правильна геометрія матеріалу дозволяє виглядати металочерепиці так само, як і традиційна. Монтаж металочерепиці допускається прямо по старому покриттю, при цьому, стара покрівля буде виконувати роль додаткового ізолюючого шару. Нарізані по довжині ската листи металочерепиці монтуються внахлест, виходячи з цього, кількість стиків на поверхні покрівлі мінімально. На сьогоднішній день неможливо назвати інший покрівельний матеріал з такою ж невисокою ціною, простий установкою і довговічністю. На покрівельному ринку у металочерепиці немає конкурентів!

Якість металочерепиці як покрівельного матеріалу багато в чому визначається якістю захисного покриття полімерами. При профілюванні сталевого листа, нанесені цинкове і полімерне покриття піддаються впливу зусиль стиснення і розтягування. В результаті перевірки на неякісному покритті утворюються мікротріщини, що внаслідок тягнуть за собою швидку корозію матеріалу. Для виробництва металочерепиці використовується високотехнологічне сучасне обладнання, яке гарантуватиме постійний контроль якості продукції, що випускається. Покрівельні матеріали з металу, розроблені та апробовані в умовах різного клімату, прекрасно підходять для непростих кліматичних умов нашої країни. Компанія PAMIR здійснює продаж тільки високоякісної металочерепиці провідних світових виробників. У нас Ви можете придбати черепицю з фінського, польського, словацького, українського, французького і китайського металів.

Текст на русском

Купить металлочерепицу в Вознесенске

Металлочерепица высокого качества для крыши и забора купить в Вознесенске.

Театр начинается с вешалки, а дом — с крыши. Испокон веков люди стремятся обустроить надежную кровлю над головой, а в современном мире еще и красивую, и чтоб служила долго, защищала дом в летний зной и зимние холода. Если верить духовным традициям востока, то по теории Фэн-Шуй, дом – это живое существо: окна -это глаза, входная дверь – это рот, а крыша дома – голова, поэтому она должна быть наиболее гармоничной, правильной формы и изготовленной из качественных материалов.

Хороший дом невозможен без хорошей крыши. Крыша из металлочерепицы – отличное решение для кровли дома или дачного участка. Металлочерепица – универсальный кровельный материал из оцинкованной стали с двусторонним защитно-декоративным полимерным покрытием, сравнительно недавно, вышедший в производство (1960г.), но уже успевший завоевать лидирующие позиции на рынке кровельных материалов, благодаря сочетанию высокого качества, надежности и доступной цены.

Крыша из металлочерепицы имеет очень привлекательный вид, выглядит аккуратно и нарядно. Ну, а если говорить о монтаже, то устанавливается она намного быстрее, чем другие кровельные материалы, что значительно помогает сократить затраты времени и конечно же силы. Правильная геометрия материала позволяет выглядеть металлочерепице так же, как и традиционная. Монтаж металлочерепицы допускается прямо по старому покрытию, при этом, старая кровля будет выполнять роль дополнительного изолирующего слоя. Нарезанные по длине ската листы металлочерепицы монтируются внахлест, исходя из этого, количество стыков на поверхности кровли минимально. На сегодняшний день невозможно назвать другой кровельный материал со столь же невысокой ценой, простой установкой и долговечностью. На кровельном рынке у металлочерепицы нет конкурентов!

Качество металлочерепицы как кровельного материала во многом определяется качеством защитного покрытия полимерами. При профилировании стального листа, нанесенные цинковое и полимерное покрытия подвергаются воздействию усилий сжатия и растяжения. В результате проверки на некачественном покрытии образуются микротрещины, что вследствие влекут за собой быструю коррозию материала. Для производства металлочерепицы используется высокотехнологичное современное оборудование, гарантирующее постоянный контроль качества выпускаемой продукции. Кровельные материалы из металла, разработанные и апробированные в условиях различного климата, прекрасно подходят для непростых климатических условий нашей страны. Компания PAMIR осуществляет продажу только высококачественной металлочерепицы ведущих мировых производителей. У нас Вы можете приобрести черепицу из финского, польского, словацкого, украинского, французского, корейского и китайского металлов.