м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Металочерепиця Сталекс

stalex_logo
pdf_icon64

прайс-лист
Сталекс

від 119,8 грн./м2

Профіль Сталекс

Компанія «Сталекс» була заснована в 1996 році. Основним напрямком діяльності компанії на етапі становлення була оптовий продаж чорного металопрокату найбільших металургійних підприємств України. Грамотний підхід до ведення бізнесу дозволив компанії не тільки завоювати лідируючі позиції на ринку, але і розвинути нові напрямки діяльності.

Про офіційного партнера компанії Pamir:

На сьогоднішній день компанія в своєму розпорядженні має мережу сервісних металоцентрів площею від 3 до 8 тис. кв. метрів в різних регіонах України, пропонуючи широкий сортамент продукції від найбільших вітчизняних і світових виробників.

Незаперечною перевагою компанії є власне сучасне виробництво, яке укомплектоване широкою лінійкою обладнання, що дозволяє випускати великий асортимент металочерепиці та профнастилу.

Будучи офіційними дистриб’юторами провідних світових виробників матеріалів для комплектації покрівлі, ми надаємо рішення, які задовольняють побажання і можливості кожного клієнта.

Торгово-будівельна компанія Памір тісно співпрацює з компанією «Сталекс» і є офіційним партнером в Миколаївській області та Вознесенську.