м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Металосайдинг Стальпанель. Тип C

«Стальпанель» даного типу має плоску поверхню для додання монолітного вигляду фасаду на якому вона застосовується. Природно, що для виробництва даної линеарной панелі потрібно застосовувати сталь не менше ніж 0,45 мм, а краще 0,65-0,7 мм.
Металосайдинг «Стальпанель» прекрасно підходить для облагородження та реконструкції фасадів житлових будинків і промислових будівель. За допомогою «Стальпанелі» можна зробити як утеплений, так і не утеплений вентильований фасад.
Лінеарні панелі «Стальпанель» характеризуються довговічністю, вогнестійкістю, стійкістю до вицвітання під впливом сонця та іржавіння під дощем. Дані панелі можуть бути виготовлені будь-якого кольору і розміру, в цьому питанні обмежує лише таблиця RAL і довжина транспортного засобу. Наша «Стальпанель» не потребує догляду, можливий монтаж вертикально і горизонтально та здійснювати в умовах низьких (негативних) температур, тому що повністю відсутні «мокрі» процеси. Відсутність «мокрих» процесів також обумовлює і високу швидкість реставрації фасаду.
ПОКРИТТЯ ВИРОБНИК ТОВЩИНА
РЕ (поліестер) Китай, Туреччина/Україна, Італія/Словаччина/Польща/Росія 0,45
РЕ (поліестер) Printech Китай, Printech Корея (MultiGloss) 0,40
РЕ (поліестер) Польща/Росія 0,50
РЕМА (матполіестер) Китай, Туреччина/Україна, Польща 0,45
РЕМА (матполіестер) Росія/Польща/Італія, Німеччина/Фінляндія 0,50