м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Модульна металочерепиця KARPATIA

Компанія «Прушиньскі» пропонує споживачам модульну металочерепицю KARPATIA (КАРПАТІЯ). Її зовнішній вигляд нагадує покрівлі з дерев’яного гонту, широко поширені в регіонах з традиціями будівництва дерев’яних будинків. У нашій країні це Західна Україна і перш за все Карпатський регіон. Тому, а також з патріотичних мотивів, ми назвали нашу нову металочерепицю KARPATIA.

Технічні характеристики модульної металочерепиці КАРПАТІЯ:

Довжина модуля 370 мм
Загальна висота профілю 5 мм
Ширина листа ефективна 1205 мм
Ширина листа повна 1243 мм
Вага 1-го м2 4,7 кг
Кількість на палеті 200 шт/89,17 м2
Покриття Purmat, Purlak, гарантія 30 років

Металочерепиця Карпатія випускається у вигляді одномодульних панелей розміром 1243х400 мм і довжиною модуля 370 мм.

Металочерепиця Карпатія має збільшену глибину поперечного штампування (34 мм проти 15 мм у звичайної листової металочерепиці), тому дах з її застосуванням виглядає особливо виразно. При цьому металочерепиця Карпатія має відмінну ефективну ширину – 1205 мм.

Розміри модульної металочерепиці KARPATIA:

Поперечний розріз листа

Загальний вигляд листа

Модульна металочерепиця Карпатія виробляється з металу з двома типами полімерного покриття: Purlak (глянсовий поліуретан — 4 кольори) і Purmat (матовий поліуретан — 6 кольорів). Обидва покриття зроблені на основі поліуретану та мають найвищі на даний момент характеристики по твердості, хімічній і УФ-стійкості, еластичності. З урахуванням цинку 275 г/м2 це дозволяє надавати на модульну металочерепицю гарантію 30 років. Всі добірні елементи (коньки, торцеві, карнизні планки, планки примикання і т.д.) виробляються з того ж металу, що й основна покрівля.

Фотогалерея модульної металочерепиці KARPATIA

karp_011
Karpatia_1-1
KARPATIA_022-1
metallocherepitsa-karpatia-karpatiya-modulnaya-2-1