м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Перехідні містки і східці

Перехідні містки та східці призначені для безпечного обслуговування комунікацій на покрівлі, а саме димарів, вентвиходів, мансардних вікон.

Для монтажу покрівельного містка в асортименті є такі елементи:

1. Покрівельна платформа SAFETY

Ця покрівельна платформа, виготовлена з оцинкованої сталі і використовувана в якості захисного елементу для безпечного переміщення по покрівлі з кутом нахилу від 15 до 60 градусів. На всій поверхні має рельєфні опуклості для протидії ковзання. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом. Монтується на даху в комплекті з кріпленням.

Покрівельна платформа SAFETY застосовується для пересування покрівельника біля димаря. Завдяки широкій гамі кріплень цей продукт можна монтувати майже на кожен вид димаря.

2. Тримач платформи SUP

Це універсальне кріплення, що з’єднує адаптер (PORT UNI, PORT METAL, ін.) з покрівельної платформою SAFETY або східцями. Дає можливість регулювання кута нахилу відповідно покрівельній площині. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

SUP – універсальне кріплення, застосовується як елемент покрівельної комvунікаціі, що забезпечує безпосереднє з’єднання покрівельної платформи або східцями з адаптером, що вмонтований безпосередньо на покрівельному покритті.

3. Адаптер платформи PORT METAL 350

PORT METAL 350 – це адаптер кріплення покрівельної платформи або східців, який використовується для кріплення на профільованих покрівельних покриттях з металочерепиці з довжиною хвилі 350 мм (під замовлення можлива поставка для металочерепиці 400). Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

4. Адаптер платформи PORT UNI

PORT UNI – це адаптер кріплення покрівельної платформи або східців, який використовується для кріплення на плоских покрівельних покриттях. Пропонуються версії: оцинковані або лаковані порошковим методом.

Монтаж

Перехідні містки для монтажу на фальцевій покрівлі