м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Програма «Ощадний дім»

Бережіть тепло та гроші

Отримайте компенсацію на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням 35% суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Строк кредиту
до 3 рокiв

Процентна ставка

17,99%

Умови кредитування:

Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
Початковий внесок – від 10 % вартості товару. 
Cтрок – до 3 років. 
Процентна ставка – 17,99 % річних.
Разова комісія – 4,3 % від суми кредиту 

Необхідні документи:

  • паспорт
  • податковий номер
  • документ про отримані доходи за 6 місяців
  • рахунок-фактура на товар

Як заощадити тепло та гроші

oshchadny_dim.jpg

Розмір відшкодування становить 35%, (максимум 14 000 грн.) від суми кредиту при придбанні енергоефективного обладнання та/або матеріалів, до яких належать:

Приклад при купівлі матеріалів:

  • вартість товару — 20000 грн.
  • сума кредиту – 18000 грн.
  • сума відшкодування – 6300 грн.
  • сума процентів за 3 роки – 3301 грн.
  • економія на сплаті процентів при отриманні відшкодування — до 3497 грн».

Утеплювачі, які ми пропонуємо

Утеплювач Техноніколь

Корпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Працюючи на ринку будматеріалів з ​​1993 року, ми накопичили суттєвий досвід у виробництві матеріалів гідро-, звуко -та теплоізоляції, і сьогодні пропонуємо ринку новітні матеріали і технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власного Наукового центру.

Утеплювач Isover

Слово ISOVER практично в усьому світі є загальним для високоякісної теплоізоляції зі скляного штапельного волокна. Матеріали ISOVER пройшли перевірку часом і заслужили довіру і повагу мільйонів людей. Концерн заснований в 1665 році у Франції як королівська дзеркальна мануфактура. Перше своє замовлення компанія отримала на виробництво і поставку дзеркал для Версальського палацу у Франції.

Утеплювач Rockwool

Кам’яна вата ROCKWOOL застосовується з метою термічної, акустичної та вогнезахисної ізоляції в житлових будівлях, будівлях громадського користування, офісних і промислових об’єктах. Мінеральна кам’яна вата використовується для поліпшення ізоляційних властивостей пласких і скатних дахів, зовнішніх і внутрішніх стін, підлог, перекриттів і димарів.

2011-2019 © Pamir — торгово-будівельна компанія. Вознесенськ.