📍 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
⏰ Понеділок-Субота 8:30 – 17:00

Ролети на вікна Alutech

Ролетні системи (іншими словами – рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні прорізи та забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

Захисні ролети від «АЛЮТЕХ»

Компанія «АЛЮТЕХ» уже понад 20 років піклується про красу, безпеку і затишок мільйонів будинків, офісів та інших об’єктів по всьому світу, пропонуючи естетичні та надійні рольставні – спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів, призначені для вікон і дверей.

Протягом усього часу ми займаємося виробництвом і складанням ролетних систем для вікон і дверей. Нинішній асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.

Серед продукції, що виготовляється, – екструдовані та пінозаповнені профілі, кінцеві профілі та напрямні шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу та управління ролетою та безліч іншого.

На цей час Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант – ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

Кольорова гамма:

Переваги ролет від «АЛЮТЕХ»

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні та довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання і технології, що використовуються в їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно.

Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. У поточному асортименті 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36 мм до 55 мм) і 3 види екструдованих профілів (42 мм, 44 мм, 55 мм).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні, а також для запобігання несанкціонованому підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані напрямні шини.

Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що висуваються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту під час монтажу можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанційні, здвоєні).

3. Захисні короби і бічні кришки.

Підбираються залежно від зовнішнього екстер’єру приміщення (45-, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (ролформінгові або екструдовані).

4. Елементи керування ролетою.

Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (рольставні), а також зручності керування. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Варто також зазначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість рольставень, що ми виготовляємо, на всіх етапах виробництва. І як результат ви отримуєте високоякісний продукт, легкий у керуванні та надійний в експлуатації.

Автоматика для рольставень

Автоматика дозволяє зробити керування рольставнями простим і зручним, а також повніше використовувати їхні переваги. Автоматизація рольставень на вікнах передбачає встановлення електроприводів і систем керування. Залежно від умов використання і бюджету керування ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем. Різноманітний асортимент дозволяє підібрати систему керування рольставнями для різних типів будівель, зокрема офісних будівель, заміських будинків і квартир.

Найбільш яскраво переваги автоматизації розкриваються при потребі керування великою кількістю рольставень та інтеграції в систему розумного будинку.

Завдання, що вирішуються ролетними системами «АЛЮТЕХ»

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від сторонніх поглядів

Рольставні на вікнах убезпечать від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку і зосередитися на роботі чи відпочинку.

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від шуму

Віконні рольставні з пінозаповнених профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, хто має чуткий сон або роботу, що вимагає особливої тиші та концентрації.

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від негоди

Варто лише опустити рольставні на вікнах, і навіть дуже несприятлива погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів і штори не вигоратимуть на сонці.

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від сонця

Віконні рольставні здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні й захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від злому

Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоять механічному впливу, забезпечують безпеку мешканців і співробітників будівлі, а також схоронність майна.

Оконные и дверные роллетные системы

Економія енергії

Із закритими ролетами приміщення повільніше остигає та менше нагрівається, завдяки чому взимку вдається скоротити витрати на його прогрівання, а влітку – на кондиціювання.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Як правильно вибрати ролети на вікна

Щоб не розгубитися в розмаїтому асортименті ролет, спершу потрібно визначитися, де будуть встановлені ролети – у житловому будинку, офісі, банку, магазині чи на іншому об’єкті. Також важлива стадія реалізації об’єкта: для будинку, що проектується, реконструюється чи вже побудований, будуть доступні різні рішення.
Коли необхідна інформація буде отримана, від придбання якісних і красивих ролет на вікна вас віддалятимуть лише 7 простих кроків:

  • Крок 1. Визначити тип і серію захисного короба.
  • Крок 2. Вибрати тип профілю.
  • Крок 3. Визначити розміри профілю.
  • Крок 4. Підібрати відповідні напрямні шини.
  • Крок 5. Вибрати зручний варіант керування ролетою.
  • Крок 6. Вибрати систему замикання.
  • Крок 7. Визначитися з кольором ролет, зважаючи на дизайн фасаду (за бажання колірне рішення можна вибрати і на самому початку).

Щоб не помилитися в якості виробу, подивіться наступну відеодобірку «АЛЮТЕХ» із порадами щодо вибору рольставень.

«АЛЮТЕХ»: якісні віконні рольставні для красивого та комфортного життя

Виготовляючи ролети, «АЛЮТЕХ» контролює понад 50 характеристик, застосовуючи для цього 40 методів перевірки якості. В результаті відмінні характеристики дозволяють їм відповідати національним і міжнародним стандартам якості та безпеки, а розширена колірна гама, великий вибір профілів і комплектуючих – очікуванням покупців.

Ролети на вікна «АЛЮТЕХ» постачаються в більш ніж 30 кольорах, а також в ексклюзивних колірних рішеннях під дерево. Виробник пропонує профілі роликової прокатки 11 типорозмірів і екструдовані профілі 5 типорозмірів для виготовлення полотна системи. Віконні рольставні також можна доповнити різними захисними коробами: для зовнішнього і вбудованого монтажу, 20- і 45-градусними, круглими або напівкруглими.

Залежно від того, наскільки активно буде використовуватися система, можна вибрати ролети з ручним або автоматичним керуванням. «АЛЮТЕХ» пропонує рішення для будь-якого будинку та бюджету: 6 типів ручних механізмів і великий вибір електроприводів і елементів керування.

Бажаєте почути думку тих, хто вже користується віконними ролетами «АЛЮТЕХ»? Дивіться серію міні-інтерв’ю про вибір на користь якості та естетики.