м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Штахетник Будсервіс

Вартість: від 29,50 грн./п.м.

Металевий євроштахетник — це сучасний та практичний матеріал для парканів будь-якого розміру та призначення. Виготовляється на профілюючих лініях зі сталевого оцинкованого листа що має антикорозійне полімерне покриттям, яке відіграє захисну і декоративну функцію. Штахетник може бути виконаний як у кольорі — фарба наноситься як на одну, так і на обидві сторони, також можлива імітація під дерево. Металевий штахетник не потребує спеціальної обробки та догляду і може використовуватися довгий період часу. Цей профіль немає недоліків класичного дерев’яного штахетника, тому справедливо вважається його технологічною та сучасною заміною.

Ширина 103 мм
Висота вiд 50 – 250 см.
Товщина металу 0,4 – 0,45 мм

  • вага євроштахетника набагато менша за дошку чи ковані металеві елементи;
  • металеві штахети витримують істотні навантаження та деформування завдяки особливому профілю та геометрії поперечного перерізу;
  • простота та легкість монтажу;
  • оригінальний зовнішний вигляд;
  • забезпечення циркуляції повітря і потрапляння сонячного світла на грунт і рослини.

Сталеві листи покриваються шаром цинку, після чого пасивуються та ґрунтуються. Сталь може мати як звичайне цинкове покриття так і додатковий шар захисту полімеру що надає листу стійкості до корозії та запобігає втрати кольору. При цьому покриття може наноситися на одну або обидві сторони.

Джерело інформації: Будсервiс