м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Шифер 8-ми хвильовий Івано-Франківськ

Вартість: 150 грн./шт

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Ширина листа загальна, мм: 1130
Довжина листа загальна, мм: 1750
Товщина, мм: 5,5
Висота хвилі, мм: 38
Загальна площа в листі, м2: 1,977

ПРИЗНАЧЕННЯ

Азбестоцементні листи (шифер) застосовуються для облаштування дахів житлових будинків, технічних споруд, складських приміщень і т. д. Також даний матеріал використовується як матеріал для огорож тимчасових або постійних будов.

МОНТАЖ

В процесі монтажу виникає необхідність в підрізування листів до необхідного розміру. Це найкраще робити за допомогою» болгарки » і диска по каменю з алмазним напиленням. Розташувавши лист на рівній і нерухомій поверхні, спочатку проводиться проріз тільки верхніх хвиль, після чого лист шиферу акуратно перевертається на інший бік для виконання зрізу протилежних хвиль.

Шифер прибивається до дерев’яної обрешітки за допомогою шиферних цвяхів. Зверніть увагу на те, що пробивання листів цвяхом не допускається! Отвори під цвяхи необхідно просвердлити дрилем з діаметром свердла на 2-3 мм більше діаметра цвяха.

Ще один важливий момент. При монтажі шиферу, під капелюшок шиферного цвяха необхідно підкладати прокладку вирізану з гуми або пластику, а сам цвях не добивати щільно до шиферу залишаючи зазор між капелюшком цвяха і листом близько 3 мм У шиферу є властивості змінювати свої розміри при перепаді температур, наявність зазору між матеріалом і цвяхом, запобігає утворення тріщин в місцях кріплення.

Надаємо повний сервіс: від виміру до монтажу

Виїзд замірника
Розрахунок замовлення
Аванс і доставка
Монтаж

Виїзд замірника

Розрахунок замовлення

Аванс і доставка

Монтаж