м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Софіти ASKO

ASKO — спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних і фронтонних звисів і стель.

Панелі виробляють методом ламінації — нанесення на поверхню панелей спеціальної плівки, яка відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення. Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, т. до. вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрюванню зайвої вологи з-під покрівлі.

Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, т. до. вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрюванню зайвої вологи з-під покрівлі.

Панелі ASKO мають достатню ширину і дають можливість вмонтувати в них освітлення і елементи декору.

При правильному монтажі термін служби панелі становить більше 25 років, зберігаючи всі свої експлуатаційні властивості.

Головною перевагою софітів є їх універсальність — панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі і колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують панелі ASKO однотонного кольору, такі як білий і коричневий. Для декоративної підшивки карнизних звисів з акцентом на колір вікон, використовують панелі ASKO, з імітацією під дерево.

Панелі ASKO виробляють методом ламінації як в однотонному кольорі (білий, коричневий), так і під дерево — дуб золотий, горіх, червоне дерево, світлу сосну або яблуню.

Варіанти кольору:

Елементи: