м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30

Софіти

asko-logo
pdf_icon64

від 225,97 грн./шт.

Софіти Gamrat

Для надання звісам даху і карнизів будинку закінченого і акуратного вигляду знизу їх підшивають. Підшивка звісу даху може виконуватися софітом або за допомогою профнастилу. Як правило, монтаж звісу робиться після підготовки покрівельного пирога до укаладання основного покрівельного матеріалу.

Софіти Alta Profil

Софіт — це спеціальні ПВХ панелі для підшивки звернених вниз карнизних і фронтонних звисів покрівлі. Софіт призначений для забезпечення вентиляції покрівлі та підпокрівельного простору, а також виконує декоративну функцію.

Софіти ASKO

ASKO — спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних і фронтонних звисів і стель. Панелі виробляють методом ламінації — нанесення на поверхню панелей спеціальної плівки, яка відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення. Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, тому що вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрювання зайвої вологи з-під покрівлі.