м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Утеплювачі

technonikol_logo
pdf_icon64

від 33,75 грн./м2

Logo_isover
pdf_icon64

від 28,00 грн./м2

rockwool_logo
pdf_icon64

від 74.12 грн./м2

Базальтова теплоізоляція Sweetondale (мінеральна вата Техноніколь)

Корпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Працюючи на ринку будматеріалів з ​​1993 року, ми накопичили суттєвий досвід у виробництві матеріалів гідро-, звуко -та теплоізоляції, і сьогодні пропонуємо ринку новітні матеріали і технології, що поєднують в собі світовий досвід і розробки власного Наукового центру.

Утеплювач Isover

Слово ISOVER практично в усьому світі є загальним для високоякісної теплоізоляції зі скляного штапельного волокна. Матеріали ISOVER пройшли перевірку часом і заслужили довіру і повагу мільйонів людей. Концерн заснований в 1665 році у Франції як королівська дзеркальна мануфактура. Перше своє замовлення компанія отримала на виробництво і поставку дзеркал для Версальського палацу у Франції.

Утеплювач Rockwool

Кам’яна вата ROCKWOOL застосовується з метою термічної, акустичної та вогнезахисної ізоляції в житлових будівлях, будівлях громадського користування, офісних і промислових об’єктах. Мінеральна кам’яна вата використовується для поліпшення ізоляційних властивостей пласких і скатних дахів, зовнішніх і внутрішніх стін, підлог, перекриттів і димарів.

Надаємо повний сервіс: від виміру до монтажу

Доставляємо: Южноукраинск, Веселиново, Еланец, Новая Одесса, Арбузинка, Братское, Доманевка, Березовка, Коблево

Виїзд замірника
Розрахунок замовлення
Аванс і доставка
Монтаж

Виїзд замірника

Розрахунок замовлення

Аванс і доставка

Монтаж