Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber

Вагонка сосна (живий сучок) 100х16х4000мм (шт)

132 грн

м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Код товару: 00022 Категорія: ,

Вагонка сосна (живий сучок) 100х16х4000мм (шт)

Оздоблення стін має величезне значення для дизайну приміщення, але не слід забувати і про такі характеристики як вологість, шумоізоляцію та термоізоляцію. Адже це ті параметри, які забезпечують комфорт для будь-якого будинку. Найпоширенішим методом обробки стін служать шпалери або фарба, а вирівнюють поверхню за допомогою гіпсокартону.

Альтернативним і дуже зручним рішенням може служити вагонка. Вагонка являє собою невелику дерев’яну панель для обшивки внутрішніх і зовнішніх стін будівлі. На сьогоднішній день завдяки розвиненій технології, настільки простому матеріалу для обробки можна надати майже будь-який зовнішній від.Следует також враховувати, що дерево природний матеріал,
а значить і екологічно чистий. Багато століть дерево вважалося одним з кращих матеріалів і не дарма. Адже воно володіє одними з кращих характеристик для будівництва будинків і квартир. Зайва вологість, контроль над шумом і терморегуляцією всередині приміщення – вагонка візьме ці турботи на себе.

Вагонка дерев’яна – екологічно чистий, природний матеріал, широко застосовуваний для внутрішньої і зовнішньої обробки, як в приватному, так і в промисловому будівництві. Вагонку дерев’яну часто називають дошки обшивальні, профільні дошки.


Для пошуку: вагонка, доска обшивочная, профильная доска купить Вознесенск

Додаткова інформація

Довжина

Ширина

Товщина

Тип

Матеріал