м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
Пн-Сб з 8:30 до 17:30

Відкатні ворота Alutech

Призначення та застосування автоматичних відкатних воріт серії ADS400

Ми вдосконалили пристрій в’їзних воріт і створили продукт нового покоління – відкатні автоматичні ворота серії ADS400, які займуть гідне місце як на дачі, так і на промислових об’єктах.

В’їзні ворота «Алютех» поєднують у собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Поліпшений варіант зсувних воріт приваблює доступною ціною, терміном експлуатації не менше 15 років, можливістю встановлення більш ніж 20 варіантів заповнень полотна воріт різними матеріалами — алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого заповнення, сендвіч-панеллю завтовшки 45 мм, ролетним профілем AG/77, листовим матеріалом (профлистом, дерев’яною дошкою), високою якістю комплектуючих і ремонтопридатністю.

Розсувні автоматичні ворота нової серії ADS400 представлені в такому різноманітному асортименті, що споживачу не важко буде, виходячи зі своїх потреб і можливостей, вибрати оптимальний варіант конструкції воріт.

Переваги відкатних воріт

Сучасна і постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва продукту забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.

 • Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість встановлення більш як 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна автоматичних зсувних воріт. Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю та виконанням конструкції — від елітних до економічних.
 • Всі основні елементи конструкції відкатних воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, яке надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію та збільшує термін експлуатації виробів.
 • Універсальний алюмінієвий профіль шини 96х177 мм, суміщений із профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції зсувних воріт.
 • Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відчинення і зачинення воріт, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації відкатних воріт (по чотири відчинення і зачинення воріт щодня упродовж усього періоду).
 • Приховане кріплення гарантує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
 • Безшумність роботи розсувних воріт забезпечується завдяки використанню опор із роликами зі склонаповненого поліаміду та нейлонової зубчастої рейки.
 • Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду пошкодження або заміняти один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 рівною мірою відповідатимуть архітектурі як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) і кольорам панелей в’їзні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Типи панелей

S-гофр

M-гофр

L-гофр

Мікрохвиля

Фільонка

Ворота із сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт і додають котеджу елементів престижу й індивідуальності.

Темний дуб

Золотий дуб

Вишня

Висока міцність і стійкість до вітрових і ударних навантажень

Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» – одна з найміцніших панелей у Європі. Її товщина 45 мм, що зумовлює стійкість в’їзних воріт і хвірток до вітрових і ударних навантажень.
Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46-47 кг/м3) забезпечує жорсткість ворітного полотна і високу стійкість до деформації.
Кожна сендвіч-панель оснащена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Ущільнювач унеможливлює появу щілин між панелями.
По всьому периметру заповнення між штапиком і сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликової прокатки AG/77, AG/77H, PD/77

Висока міцність і стійкість до вітрових і ударних навантажень

Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні міцнісні характеристики і тривалий термін експлуатації полотна воріт/хвіртки із заповненням із профілю роликової прокатки.
Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень і мінімізує деформацію профілів.
Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання і подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування та відшарування, високу стійкість до корозії.
Висока якість покриття профілів «АЛЮТЕХ» підтверджена протоколами випробувань BASF Coating (Німеччина) та AkzoNobel (Швеція).

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37, 82 і 87 мм

Використання профілів різної ширини і кольору для виготовлення воріт дає можливість втілити в готовій конструкції різні колірні рішення. Щоб створити різноманітні за виглядом і кольором конструкції воріт, можна варіювати ширину, колір і крок профілів. Для цього використовується розряджене заповнення алюмінієвим профілем 37 та/або 82 мм.

Якісні алюмінієві сплави

Застосування алюмінієвих сплавів у виробництві основних елементів конструкції відкатних, розпашних воріт і хвірток, а також заповнення виключає корозію та забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.
Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави. Висока якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» підтверджена висновком акредитованого випробувального центру державної наукової установи «Інститут порошкової металургії» (атестат №BY/112/02/1/0/0263), де була проведена експертиза сплавів.

Якість порошкового фарбування

Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування і відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття. Підтверджено сертифікатом QUALICOAT (Швейцарія).

Високі антикорозійні властивості покриття

Забезпечують тривалу експлуатацію в’їзних воріт і хвірток в умовах впливу агресивного середовища. Це особливо актуально для приморських регіонів, яким властива велика кількість солей у повітрі, зокрема іонів хлору та йоду. Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE (Швейцарія).

Колірна гама алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні та представлені в різних кольорах: від класичних білого і коричневого до оригінальних – червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

Технічні характеристики

Конструкція відкатних самотримальних воріт

Відкатні ворота являють собою самотримальну конструкцію, в якій алюмінієва рама воріт із заповненням переміщається по роликових опорах, встановлених на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за прорізом).

 1. Стовп прорізу
 2. Огорожа
 3. Полотно
 4. Уловлювач верхній
 1. Уловлювач нижній
 2. Кронштейн кріплення
 3. Опорна рама
 4. Стовп утримувальний з роликами
 1. Стовп додатковий з роликами
 2. Розкіс
 3. Двигун
 4. Засув

Правильний монтаж розсувних воріт дозволяє без зусиль відчиняти і зачиняти ворота вручну. Для замикання використовується засув, який входить до базової комплектації.

Додаткова комплектація автоматичних в’їзних воріт

Зсувні ворота виробництва «АЛЮТЕХ» можуть комплектуватися наступними елементами:

 • рамою опорною для бетонування;
 • стовпом підтримувальним і розкосом;
 • рейкою зубчастою.

Для додаткового комфорту відкатні ворота для дачі та промислових об’єктів можна доповнити окремо розташованою хвірткою, яка забезпечить зручний прохід на територію.