Ціни оновлені: 28 травня 2020
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Профнастил декоративний для паркану

Профнастил під дерево для паркану — популярний серед користувачів матеріал, який призначений для установки огорож і обшивки фасадів або стін зсередини будівель. Вироби відрізняються зовнішньою привабливістю, за структурою вони такі ж, як і інші типи профільованих листів. Профнастил Сталекс під дерево недавно з’явився на ринку українського будівництва. Дана технологія полягає в нанесенні на оцинкування поліестеру. Неповторний вигляд виробу гарантується завдяки застосуванню різноманітних відтінків деревини.

Особливу популярність останнім часом завоював профнастил з різноманітними кольорами та різними малюнками (фотопринт), які нанесені на оцинкований сталевий лист. Термін служби такого покриття більше 20 років. Декоративний профлист візуально точно повторює структуру натурального матеріалу і має приємний естетичний вигляд.
Відрізнити паркан з профнастилу під дерево можна лише з невеликої відстані, здалеку він схожий на звичайний дерев’яний паркан, але набагато довговічніше його.

Краща ціна на металопрофіль для забору

PAMIR пропонує профнастил за доступними цінами, так як закуповує листову сталь у відомих світових меткомбінатів, минаючи посередників. У виробництві профнастилу PAMIR використовуємо якісну оцинковану сталь. Продукція має довгий термін служби, що підтверджується письмовою гарантією.
Таким чином, кожен покупець може бути впевнений в тому, що, вибираючи, компанію PAMIR, він отримає металопрофіль для забору високої якості, який прослужить не один десяток років.

Для деяких покупців у виборі профнастилу визначальним фактором є його низька вартість. Але найдешевший вид профнастилу — не найкращий вибір.
Якщо у вас обмежений бюджет або ви не можете визначитися у виборі, — зверніться за консультацією до наших фахівців.

Купити профнастил під дерево для паркану в Вознесенську, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Нова Одеса, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево можна у нашій компанії PAMIR. Варто зв’язатися за контактним номером телефону з кваліфікованими фахівцями, щоб отримати слушні консультації щодо використання продукції. Профільований лист можна замовити по телефону. Разом з цим ви отримуєте послугу безкоштовного виміру і доставки на необхідне вам місце. Вартість металопрофілю під дерево в Вознесенську, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Нова Одеса, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево залишається завжди доступною і розумною завдяки нашим менеджерам. Кожен замовник отримує оригінальний і якісний продукт незалежно від рівня своїх доходів!

Текст на русском

Профнастил декоративный для забора

Профнастил под дерево для забора — популярный среди пользователей материал, который предназначен для установки ограждений и обшивки фасадов или стен изнутри зданий. Изделия отличаются внешней привлекательностью, по структуре они такие же, как и другие типы профилированных листов. Профнастил Сталекс под дерево недавно появился на рынке украинского строительства. Данная технология заключается в нанесении на оцинковки полиэстера. Неповторимый вид изделия гарантируется благодаря применению разнообразных оттенков древесины.

Особую популярность в последнее время завоевал профнастил с различными цветами и различными рисунками (фотопринт), нанесенные на оцинкованный стальной лист. Срок службы такого покрытия более 20 лет. Декоративный профлист визуально точно повторяет структуру натурального материала и имеет приятный эстетический вид.
Отличить забор из профнастила под дерево можно только с небольшого расстояния, издалека он похож на обычный деревянный забор, но гораздо долговечнее его.

Цена на металлопрофиль для забора

PAMIR предлагает профнастил по доступным ценам, так как закупает листовую сталь в известных мировых меткомбинатов, минуя посредников. В производстве профнастила PAMIR используем качественную оцинкованную сталь. Продукция имеет долгий срок службы, что подтверждается письменной гарантией.
Таким образом, каждый покупатель может быть уверен в том, что, выбирая, компанию PAMIR, он получит металлопрофиль для забора высокого качества, который прослужит не один десяток лет.

Для некоторых покупателей в выборе профнастила определяющим фактором является его низкая стоимость. Но самый дешевый вид профнастила — не лучший выбор.
Если у вас ограниченный бюджет или вы не можете определиться в выборе, — обратитесь за консультацией к нашим специалистам.

Купить профнастил под дерево для забора в Вознесенске, Южноукраинск, Веселиново, Еланец, Новая Одесса, Арбузинка, Братское, Доманевка, Березовка, Коблево можно в нашей компании PAMIR. Стоит связаться по контактному телефону с квалифицированными специалистами, чтобы получить дельные консультации по использованию продукции. Профилированный лист можно заказать по телефону. Вместе с этим вы получаете услугу бесплатного замера и доставки на необходимое вам место. Стоимость металлопрофиля под дерево в Вознесенске, Южноукраинск, Веселиново, Еланец, Новая Одесса, Арбузинка, Братское, Доманевка, Березовка, Коблево остается всегда доступной и разумной благодаря нашим менеджерам. Каждый заказчик получает оригинальный и качественный продукт независимо от уровня своих доходов!