Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber

Умови доставки, оплати та повернення товару

🚛  Доставляємо та вивантажуємо маніпулятором: Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Нова Одеса та iншi.

Доставка товарів торгово-будівельної компанії “Pamir”

Фахівці служби доставки замовлень торгово-будівельної компанії “Pamir” завжди дбають про швидкість та якість своєї роботи, тому для Вашої зручності ми розробили кілька способів доставки купленого у нас товару.

Умови доставки транспортом компанії “Pamir”:

  • Доставка на будівельний об’єкт здійснюється після оплати замовлення (повної або часткової, залежно від умов договору).
  • Доставка на об’єкт здійснюється тільки при наявності вільного під’їзду для автотранспорту замовленої вантажопідйомності (радіус розвороту, ширина дороги).
  • Розвантаження матеріалу здійснюється силами покупця згідно з вимогами заводу-виробника конкретної продукції. Компанія “Pamir” не несе відповідальності за пошкодження будівельного матеріалу при розвантаженні.
  • Після вивантаження продукції та її перерахунку, покупцем підписується накладна приймання продукції за кількістю та якістю і передається водієві.

Куплений товар можна без проблем самостійно забрати в будь-який зручний для Вас час з 08:30 до 17:30 з понеділка по суботу в офісі нашої компанії.

м. Вознесенськ, вул. Лісна 2б

Способи оплати товару компанії “Pamir”

Оплата для юридичних осіб:

Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком юридичній особі необхідно надати установчі документи для укладення договору, потім виписується рахунок на оплату. Рахунок дійсний для оплати протягом 3-х банківських днів. Якщо покупець не оплатив рахунок за цей час, то покупцеві необхідно оновити рахунок на поточну дату.

Оплата для фізичних осіб:

Оплата замовлення клієнтом може бути здійснена одним з наступних способів.

  • Оплата товару готівкою в офісі нашої компанії. Клієнт особисто оплачує товар в офісі компанії і отримує всі відповідні документи на товар;
  • Оплата за допомогою сервісу Приват24;
  • Оплата через термінал самообслуговування або касу в банку;
  • Оплата банківським переказом на розрахунковий рахунок.

Клієнт оплачує товар за отриманими реквізитами від менеджера  компанії “Pamir”.