Умови доставки і оплати

🚛  Доставляємо та вивантажуємо маніпулятором: Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Нова Одеса та iншi.

Варіанти доставки:

Самовивіз зі складум. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (Пн-Сб 8:30-17:30)
Доставка по Южноукраїнську (з Вознесенська)від 300 грн
Доставка по Вознесенськувід 100 грн
Доставка за межі Вознесенськавід 20 грн/км
Доставка маніпулятором (вигрузка)від 300 грн + 75 грн/підйом

Варіанти оплати:

Оплата водію при отриманнітільки готівка
Оплата в касі магазину (м. Вознесенськ, вул. Лісна 2б)готівка, Приват 24, Visa, Mastercard,термінал.

Після того, як ви зробите замовлення, наш менеджер перетелефонує для детальної консультації та назве точну ціну доставки.

Доставка товарів торгово-будівельної компанії “Pamir”

Фахівці служби доставки замовлень торгово-будівельної компанії “Pamir” завжди дбають про швидкість та якість своєї роботи, тому для Вашої зручності ми розробили кілька способів доставки купленого у нас товару.

Умови доставки транспортом компанії “Pamir”:

  • Доставка на будівельний об’єкт здійснюється після оплати замовлення (повної або часткової, залежно від умов договору).
  • Доставка на об’єкт здійснюється тільки при наявності вільного під’їзду для автотранспорту замовленої вантажопідйомності (радіус розвороту, ширина дороги).
  • Розвантаження матеріалу здійснюється силами покупця згідно з вимогами заводу-виробника конкретної продукції. Компанія “Pamir” не несе відповідальності за пошкодження будівельного матеріалу при розвантаженні.
  • Після вивантаження продукції та її перерахунку, покупцем підписується накладна приймання продукції за кількістю та якістю і передається водієві.

Куплений товар можна без проблем самостійно забрати в будь-який зручний для Вас час з 08:30 до 17:30 з понеділка по суботу в офісі нашої компанії.

м. Вознесенськ, вул. Лісна 2б

Способи оплати товару компанії “Pamir”

Оплата для юридичних осіб:

Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком юридичній особі необхідно надати установчі документи для укладення договору, потім виписується рахунок на оплату. Рахунок дійсний для оплати протягом 3-х банківських днів. Якщо покупець не оплатив рахунок за цей час, то покупцеві необхідно оновити рахунок на поточну дату.

Оплата для фізичних осіб:

Оплата замовлення клієнтом може бути здійснена одним з наступних способів.

  • Оплата товару готівкою в офісі нашої компанії. Клієнт особисто оплачує товар в офісі компанії і отримує всі відповідні документи на товар;
  • Оплата за допомогою сервісу Приват24;
  • Оплата через термінал самообслуговування або касу в банку;
  • Оплата банківським переказом на розрахунковий рахунок.

Клієнт оплачує товар за отриманими реквізитами від менеджера  компанії “Pamir”.