Монтаж покрівлі у Вознесенську та Південному регіоні.

Професійні покрівельні роботи будь-якої складності.

Проектування, замір, прорахунок і будівництво покрівлі потребують професійного підходу, оскільки помилки на якомусь етапі можуть обійтися досить дорого. Фахівці  торгово-будівельної компанія Pamir безкоштовно проконсультують з будь-яких питань, пов’язаних з монтажем покрівлі. У нас Ви можете замовити монтаж покрівлі як з елітних матеріалів, так і з більш простих і недорогих варіантів. Але який би покрівельний матеріал для даху Ви не обрали, ми гарантуємо його якість і високій рівень виконання поставлених завдань!

Торгово-будівельна компанія «Pamir» працює над проектами різного рівня складності, надаючи повний спектр послуг на покрівельні роботи.

Потрібна консультація експерта?

Залиште свої контакти. Ми передзвонимо в робочий час та проконсультуємо.

Які послуги монтажу покрівлі ми виконуємо?

Монтаж покрівлі з металочерепиці

Монтаж покрівлі з профнастилу

Монтаж шиферної покрівлі

Жерстяні роботи. Виготовлення фальців

Виконуємо усі види покрівельних робіт в залежності від типу даху.

Які проблеми ми вирішуємо?

  1. Замовники часто стикаються з некваліфікованими майстрами, лише на словах обіцяють якісну установку. В результаті їх безвідповідального підходу недотримання термінів не дає втілитися планам.

  2. Крім того, низька якість обраних матеріалів може стати причиною зменщення сроку служби эксплуатації конструкції, погіршення її естетичних характеристик за дуже малий проміжок часу, або взагалі призвести до його обрушення.

  3. Непомірне роздування кошторису, або навпаки зменщування його, що в підсумку змушує замовника доплачувати за певні матеріали, які свідомо не врахував недобросовісний “майстер”.

Кращий вихід — відразу вибрати надійного виконавця, якому можна довірити виконання складного завдання.

Чому до нас вже звернулися 2 000+ клієнтів?

Стаж роботи монтажників перевищує 15 років.

Це найкраще підтвердження того, що про якість послуг не варто турбуватися. Нам довіряють і приватні домовласники, і великі будівельні організації.

На рахунку PAMIR сотні завершених об’єктів.

Ви зможете наочно переконатися в професіоналізмі майстрів, ознайомившись з портфоліо. Співробітникам фірми по силам замовлення будь-якого рівня складності.

Робота проводиться на основі перевірених технологій.

Ми гарантуємо відповідність будівельним нормативам, тому ви можете бути впевнені — дах прослужить протягом довгого часу.

Готові взятися навіть за нестандартні конструкції.

Досвідчені проектувальники і монтажники впораються з будь-якими завданнями в найкоротші терміни. З нами ваші плани ніщо не порушить.

Потрібна консультація експерта?

Залиште свої контакти. Ми передзвонимо в робочий час та проконсультуємо.