Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber

Фасадні панелі

Фасадні панелі KERRAFRONT

Фасадні панелі KERRAFRONT Wood Design сучасна довговічна панель для зовнішнього застосування вироблені методом екструзії технології KERRACORE компанії VOX. Панелі складаються з двох шарів: зовнішній шар це твердий ПВХ, внутрішній шар — спінений ПВХ. Зовнішній шар відповідає за стійкість до УФ-випромінювання, відтворює реалістичну структуру дерева на панелі, має матову поверхню. Внутрішній шар — тричі спінений ПВХ, відповідає за рівномірну стійкість, стабільну геометрію панелей і ударостійкість.

Фасадні панелі Alta Profil

Фасадні панелі використовуються для зовнішньої обробки будинку і, завдяки високій стійкості до навантажень, відмінно підходять для оформлення як цокольної частини будівлі (через що їх називають цокольним сайдингом), так і для фасаду цілого будинку. У декоративних цілях ви можете використовувати фасадні панелі під камінь або цегла для оформлення колон, веранд, балконів і навіть парканів. При цьому вони відмінно поєднуються з фасадом покритим як сайдингом, так і штукатуркою.

Фасадні панелі VOX

Фасадні панелі Solid Brick і Solid Stone — це справжнє європейське фасад від компанії VOX (Польща)! Фасадні панелі Solid Brick і Solid Stone виробляють в результаті постійних досліджень найпопулярніших фасадних покриттів в країнах Західної і Південної Європи, які проводять фахівці компанії VOX, шляхом їх точного сканування.