Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber

Металочерепиця

Театр починається з вішалки, а будинок — з даху. Металочерепиця ціна дуже низька. З давніх-давен люди прагнуть облаштувати надійну покрівлю над головою, а в сучасному світі ще й гарну, і щоб служила довго, захищала будинок в літню спеку і зимові холоди. Якщо вірити духовним традиціям сходу, то з теорії Фен-Шуй, будинок — це жива істота: вікна це очі, вхідні двері — це рот, а дах будинку — голова, тому вона повинна бути найбільш гармонійною, правильної форми і виготовленої з якісних матеріалів .

Хороший будинок неможливий без хорошого даху. Дах з металочерепиці — відмінне рішення для покрівлі будинку або дачної ділянки. Металочерепиця — універсальний покрівельний матеріал з оцинкованої сталі з двостороннім захисно-декоративним полімерним покриттям, порівняно недавно, що вийшов у виробництво (1960р.), але вже встиг завоювати лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів, завдяки поєднанню високої якості, надійності і доступної ціни.

Дах з металочерепиці має дуже привабливий вигляд, виглядає акуратно і ошатно. Ну, а якщо говорити про монтаж, то встановлюється вона набагато швидше, ніж інші покрівельні матеріали, що значно допомагає скоротити витрати часу і звичайно ж сили. Правильна геометрія матеріалу дозволяє виглядати металочерепиці так само, як і традиційна. Монтаж металочерепиці допускається прямо по старому покриттю, при цьому, стара покрівля буде виконувати роль додаткового ізолюючого шару. Нарізані по довжині ската листи металочерепиці монтуються внахлест, виходячи з цього, кількість стиків на поверхні покрівлі мінімально. На сьогоднішній день неможливо назвати інший покрівельний матеріал з такою ж невисокою ціною, простий установкою і довговічністю. На покрівельному ринку у металочерепиці немає конкурентів!

Якість металочерепиці як покрівельного матеріалу багато в чому визначається якістю захисного покриття полімерами. При профілюванні сталевого листа, нанесені цинкове і полімерне покриття піддаються впливу зусиль стиснення і розтягування. В результаті перевірки на неякісному покритті утворюються мікротріщини, що внаслідок тягнуть за собою швидку корозію матеріалу. Для виробництва металочерепиці використовується високотехнологічне сучасне обладнання, яке гарантуватиме постійний контроль якості продукції, що випускається. Покрівельні матеріали з металу, розроблені та апробовані в умовах різного клімату, прекрасно підходять для непростих кліматичних умов нашої країни. Компанія PAMIR здійснює продаж тільки високоякісної металочерепиці провідних світових виробників. У нас Ви можете придбати черепицю з фінського, польського, словацького, українського, французького і китайського металів.